Gabinety stomatologiczne - klinika stomatologiczna FOCUS DENTAL

Focus Dental – przyjazna i nowoczesna klinika stomatologiczna w centrum Szczecina. W naszych gabinetach stomatologicznych otoczą Cię troską lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a przede wszystkim indywidualnym i serdecznym podejściem do każdego Pacjenta. Nasi stomatolodzy regularnie podnoszą kwalifikacje na sympozjach i szkoleniach, poznając najnowocześniejsze osiągnięcia i technologie stosowane w stomatologii. Naszą misją jest profesjonalna opieka stomatologiczna, dbanie o zdrowie, piękny uśmiech i komfort naszych Pacjentów.

Gabinety stomatologiczne

Głownym celem aranżacji gabnetów stomatologicznych znajdujących się w klinice Focus Dental jest wygoda, komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Służy temu markowe, solidne, przetestowane wyposażenie oraz przemyślane rozplanowanie wszystkich elementów. W trakcie przygotowywania projektu zadbano również o komfort pracy lekarzy dentystów, co również podnosi jakość świadczonych usług. Wychodząc z założenia, że na dobre samopoczucie pacjentów wpływ mają także doznania estetyczne, gabinety stomtologiczne w klinice Focus Dental zostały zaprojektowane zgodnie z mającymi je zapewnić zasadami harmonii oraz nizależności funkcji. Elementy wnętrz zostały zastosowane, powiązane i skorelowane ze sobą tak, aby sprawiały wrażenie panującego ładu, porządku, spokoju, zrównoważenia i wzajemnego dopełniania się przedmiotów. Wystrój zosał skomponowany tak, aby nie przytłaczać nadmiarem elementów związanych  i kojarzących się z gabinetem stomatologicznym. Nowoczesny design, ciekawy wystrój, przyjemnie skomponowana gra świateł i kolorów, w połączeniu z doświadczeniem lekarzy dentystów oraz miłą, profesjnalną obsługą nie pozostawiają u Pacjentów żadnych nieprzyjemnych wspomnień.

Oczekiwanie na wizytę

Na umówioną wizytę u lekarzy stomatologów przyjmujących w gabinetach dentystycznych znajdujących się w klinice stomatologicznej Focus Dental, Pacjenci oczekują w komfortowo urządzonej poczekalni. Czas oczekiwania dzięki wcześniejszemu umawianiu wizyt skrócony jest do minimum. Do dyspozycji są wygodne fotele, świeża i różnorodna prasa, przyjemna łazienka.